minoxidil

YÖK Başkanı Saraç başarılar diledi

YÖK Başkanı Saraç başarılar diledi

YÖK Başkanı Yekta Saraç, Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek adaylara başarılar diledi. YÖK’ten yapılan açıklamaya göre, Saraç, resmi sosyal medya hesaplarından, YGS’ye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Öğrencilerin, yükseköğretime geçişlerinde en önemli dönüm noktalarından birisinin YGS olduğunu belirten Saraç, “Adaylarımızın, bu sınavda kendileri için en güzel neticeyi almaları, eğitimlerine mutlu ve başarılı olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam […]

26 Haziran 2015 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

YÖK Başkanı Yekta Saraç, Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek adaylara başarılar diledi.

YÖK’ten yapılan açıklamaya göre, Saraç, resmi sosyal medya hesaplarından, YGS’ye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Öğrencilerin, yükseköğretime geçişlerinde en önemli dönüm noktalarından birisinin YGS olduğunu belirten Saraç, “Adaylarımızın, bu sınavda kendileri için en güzel neticeyi almaları, eğitimlerine mutlu ve başarılı olacakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmeleri en büyük dileğimdir” ifadelerini kullandı.

Büyük bir emek sarf ederek sınava hazırlanan adaylara, bundan sonraki süreçte kaygı ve heyecandan uzak durarak kendilerine güvenmelerini tavsiye eden Saraç, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Öğrencilerimizin hedefleri ve kendileri üzerinde büyük emeği olan aileleri ile öğretmenlerinin beklentileri doğrultusunda sonuçlar elde etmelerini temenni eder yarın yapılacak sınavda hepsine muvaffakiyetler dilerim. Hayatları boyunca iyilik ve güzellikler kendileriyle birlikte olsun ve yüzleri her zaman gülsün…”

(AA)

.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...