minoxidil

Yasesin.com ile Sinema, Tiyatro ve Yazarlık Dünyası tek bir adreste birleşiyor

Yasesin.com ile Sinema, Tiyatro ve Yazarlık Dünyası tek bir adreste birleşiyor

Sinema konulu sosyal medya sitesi Yasesin.com yayın hayatına başladı.   Sinema, yazarlık, senaryo, oyunculuk, yönetmenlik, yapımcılık, kameramanlık, ışıkçılık, sesçilik, görüntü yönetmenliği, sanat yönetmenliği, dekorcu, makyajcı ve benzeri kısacası sinema, tiyatro ve yazarlıkla ile ilgili herkesi bir araya getiren sosyal medya sitesi Yasesin.com site açılışını yaptı. Sinema, tiyatro, yazarlık ile herkes bir araya gelerek projeler üretecek, […]

02 Eylül 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Sinema konulu sosyal medya sitesi Yasesin.com yayın hayatına başladı.
 
Sinema, yazarlık, senaryo, oyunculuk, yönetmenlik, yapımcılık, kameramanlık, ışıkçılık, sesçilik, görüntü yönetmenliği, sanat yönetmenliği, dekorcu, makyajcı ve benzeri kısacası sinema, tiyatro ve yazarlıkla ile ilgili herkesi bir araya getiren sosyal medya sitesi Yasesin.com site açılışını yaptı.
Sinema, tiyatro, yazarlık ile herkes bir araya gelerek projeler üretecek, iletişim kuracak, network oluşturarak istediği insanlara ulaşabilecek. Projelere ait gruplar oluşturulup, içerisinde forumlar kurulabiliyor, böylece bir yönetmen çıkarak hem projesini finanse edecek yapımcıya, hem oyunculara, senaristlere, sinemayı çekerken ihtiyacı olan herkese ulaşabiliyor.
Binlerce kişiyle Network kurma fırsatı
Üyeler kendi aralarında mesajlaşabiliyor, profil oluşturarak hangi konularda çalışmak istediklerini ilan edebiliyorlar. Kendilerine çalışma arkadaşları buluyor, projelerini tartışma fırsatına sahip oluyorlar. Binlerce kişi bir araya gelerek yeni fırsatlar oluşturuyor.
Sinema konulu iş ilanları yayınlanıyor.
 
Sinema konusunda eleman arayanlar ilanlarını yayınlarken, iş arayanlar ilanları takip ederek başvurabiliyor. Böylece site site gezerek ilanları takip etmeniz gerekmiyor, artık aradığınız herşey Yasesin.comadresinde toplanmış, sizlerin ziyaretini bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...