minoxidil

TEOG tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

TEOG tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

2015 TEOG tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Millî Eğitim Bakanlığı’nın TEOG sınavı için yayınladığı kılavuzdaki bilgilere göre 14 Ağustos’ta (bugün) açıklanması beklenen TEOG tercih sonuçları, öğrencilerin hangi liselere yerleştiklerini gösterecek. Peki hangi öğrenciler hangi liselere yerleşebilecek? Öğrenci liselere yerleşemezse ne olacak? Anadolu liseleri, fen liseleri ve meslek liseleri için puan ve yüzdelik dilimine göre tercih […]

21 Ağustos 2015 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

2015 TEOG tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Millî Eğitim Bakanlığı’nın TEOG sınavı için yayınladığı kılavuzdaki bilgilere göre 14 Ağustos’ta (bugün) açıklanması beklenen TEOG tercih sonuçları, öğrencilerin hangi liselere yerleştiklerini gösterecek. Peki hangi öğrenciler hangi liselere yerleşebilecek?

Öğrenci liselere yerleşemezse ne olacak?

Anadolu liseleri, fen liseleri ve meslek liseleri için puan ve yüzdelik dilimine göre tercih yapan on binlerce 8’inci sınıf öğrencisi merakla bugün açıklanması beklenen TEOG tercih sonuçlarını bekliyor.

 

Yaptığı 25 lise tercihi içinden hangisine yerleşeceğinin belli olacağı TEOG tercih sonuçlarında eğer öğrenci herhangi bir liseye yerleşemez ise otomatik olarak açık liseye kayıt olacak.

Öte yandan, il veya ilçe öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonlarınca il veya ilçe sınırları içerisinde nakil tercih başvuruları 7-10 Eylül´de alınacak ve sonuçları da 11 Eylül´de ilan edilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...