minoxidil

Profesyonel ve Etkili Backlink Paketleri

Profesyonel ve Etkili Backlink Paketleri

Backlink sitenize dış sitelerden gelen baÄŸlantıların tümüne veren genel isimdir.Bazı sitelerden ücretsiz olarak backlink kazanabildiÄŸiniz gibi çoÄŸu kaliteli siteden backlink alabilmek için ücret ödemeniz geremektedir. Backlink Nasıl Yapılır? Backlink için öncelikle belli bir bütçe ayırmanız gerekmektedir.Tanıtım yazısı ve alacağınız link alımlarının hepsi backlink kapsamı içine girer. Bu iÅŸlemi genel olarak Backlink Paketleri‘nden karşılamanız mümkün olsa […]

22 Ocak 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Backlink sitenize dış sitelerden gelen bağlantıların tümüne veren genel isimdir.Bazı sitelerden ücretsiz olarak backlink kazanabildiğiniz gibi çoğu kaliteli siteden backlink alabilmek için ücret ödemeniz geremektedir.

Backlink Nasıl Yapılır?

Backlink için öncelikle belli bir bütçe ayırmanız gerekmektedir.Tanıtım yazısı ve alacağınız link alımlarının hepsi backlink kapsamı içine girer.

Bu iÅŸlemi genel olarak Backlink Paketleri‘nden karşılamanız mümkün olsa da bu iÅŸlemi direk kiÅŸisel site sahipleriyle forum veya mail yoluyla iletiÅŸime geçerek satın almanız gerekmektedir.Alınan backlink iÅŸlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar ;

  • Sürekli aynı kelime üzerinden link alımı yapılmamalıdır.
  • Tanıtım yazıları özgün bir ÅŸekilde hazırlanmalı ve kelime sayısı yüksek tutulmalıdır.
  • Alexa deÄŸerleri düşük ve eskisi kadar önemi kalmasa bile Pagerank deÄŸerleri yüksek olan kaliteli sitelerden backlink alımı yapılmalıdır.
  • Backlink alımları zamana yayılmalı ve sürekli olarak bir anda yüklü miktarda backlink alımı yapılmamalıdır.
  • Yapılan backlinkler rank signals gibi siteler üzerinden kontrol edilerek test edilmeli ve istenmeyen baÄŸlantılar Google Disallow aracı ile bildirilip cezai iÅŸlemden kurtulmanız gerekmektedir.

Backlink Sorgulama ?

Sitelerden almış olduğunuz toplam Backlink Paketi veya tanıtım yazısı sayısı ve istemsiz olarak sizin sitenize gelen bağlantıları sorgulamak için “ Rank Signals “ sitesini kullanabilirsiniz.

Bir backlink aldınız kalitesini ve bir süre sonra o backlink eğer Link Removed oldu ise Google tarafına bildirebilmeniz için ücretsiz güzel bir web sitesidir.

Backlink, bir SEO çalışması değildir. Backlink ile yükselmeye çalışan kişilerin amacı sadece link almaya dayalı olmamalıdır. SEO çalışmasının bir parçası olan, olmazsa olmaz dediğimiz bir çalışmadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...