minoxidil

Klasik Koltuk Takımları

Klasik Koltuk Takımları

Oturma odası, yatak odası, salon ve çocuk odası gibi evlerimizin farklı bölümlerinde farklı mobilyalar kullanıyoruz. Mobilyalar evdeki yaÅŸamımızı kolaylaÅŸtıran ve konfor katan önemli ihtiyaçlarımızdır. Her evde kiÅŸilerin bütçesine, zevklerine ve yaÅŸam tarzlarına, ihtiyaçlarına uygun mobilya bulunur. Mobilya sektöründe hem tasarım açısından hem de fonksiyonel açıdan son derece modern ve şık mobilyalar üretiliyor. Ancak modern tarzdaki […]

06 Mart 2016 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Oturma odası, yatak odası, salon ve çocuk odası gibi evlerimizin farklı bölümlerinde farklı mobilyalar kullanıyoruz. Mobilyalar evdeki yaşamımızı kolaylaştıran ve konfor katan önemli ihtiyaçlarımızdır. Her evde kişilerin bütçesine, zevklerine ve yaşam tarzlarına, ihtiyaçlarına uygun mobilya bulunur. Mobilya sektöründe hem tasarım açısından hem de fonksiyonel açıdan son derece modern ve şık mobilyalar üretiliyor. Ancak modern tarzdaki gelişmelere rağmen klasikten vazgeçmeyen geniş bir kesim de bulunuyor. Klasik mobilya her dönemde olduğu gibi bugün de zenginliğin ve ihtişamın ifadesi olmaya devam ediyor. Eski yıllarda zenginlerin ve asillerin konutlarında kullanılan klasik mobilyaları bugün de zenginlik ve gösterişe önem verenler tercih ediyor.

Klasik mobilyanın en önemli özelliği el işçiliği ile yapılmasıdır. Ahşap kısımlar da el işi oymalar ve motiflerle süslenmektedir. Klasik mobilyada malzeme kalitesi de öne çıkıyor. Meşe, gürgen, kiraz, ıhlamur gibi ağaçlar kullanılıyor. Bunun yanında kaplamada da ipek, saten, kadife gibi değerli kumaşlar kullanılıyor. Asil renkler, titizlikle uygulanmış el işi oyma ve süslemeler, kaliteli ve değerli malzemelerle klasik mobilyalar mekânlara muhteşem bir görünüm kazandırıyor.

Klasik mobilya en çok da salonlarda tercih ediliyor. Salonlar konuklarımızı da ağırladığımız özel önem verdiğimiz yaşam alanlarıdır. Klasik koltuk takımları salonları daha da güzelleştirmekte, zenginlik ve asalet katmaktadır. Onat Mobilya olarak klasik mobilya sektörünün en gözde firmalarından biriyiz ve ürettiğimiz klasik koltuk takımlarıyla da müşterilerimizin dekorasyon hayallerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Geçmişin asaletini ve zenginliğini evlerinize taşıyoruz. Tüm modellerimiz alanının en iyisi olan tasarımcılarımız tarafından hazırlanıyor. Başka bir yerde bulamayacağınız modellerimizle size özel dekorasyonlar yaratabiliyorsunuz.

Şimdi de ürünlerimizi internet yoluyla Türkiye’ nin her yerinden görme ve satın alma imkânlarını sunduk. www.onatmobilya.com sitemizde zengin ürün çeşitlerimizi görebilir ve dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Modellerimizi arzu ettiğiniz renk ve desenli kumaşlarla kaplıyor ve size özel üretim de yapıyoruz. El işçiliğine dayandığı ve kaliteli malzemeler kullanıldığı için klasik mobilyalar biraz daha pahalı olmasına rağmen, sitemizde bütçenize uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız. Sipariş edeceğiniz ürünler ücretsiz nakliye ile size teslim edilecek ve kurulumunu da firmamızın personeli yapacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...