minoxidil

Kauçuk-SAN Zemin Kaplama Hizmetleri Kalite Fark Edilir!

Kauçuk-SAN Zemin Kaplama Hizmetleri Kalite Fark Edilir!

Son yıllarda kauçuk zemin kullanımı belediyelerin baskısı sonucu artmıştır. BaÅŸta Ä°stanbul Büyük ÅŸehir Belediyesi olmak üzeri, yapılan denetmeler sonucu çocuk parkları ve birçok alanı güvensiz bulmuÅŸ olacak ki kauçuk zemin sisteminin geliÅŸtirilmesini istemiÅŸler. Kauçuk zemin kaplama sistemleri ülkemizde yeni bir ÅŸekilde geliÅŸmekte olsa da bazı ÅŸirketler lider konumuna gelmeyi baÅŸarmıştır. Biz sektörde lider olmayı hedefleyen ve […]

11 Şubat 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Son yıllarda kauçuk zemin kullanımı belediyelerin baskısı sonucu artmıştır. Başta İstanbul Büyük şehir Belediyesi olmak üzeri, yapılan denetmeler sonucu çocuk parkları ve birçok alanı güvensiz bulmuş olacak ki kauçuk zemin sisteminin geliştirilmesini istemişler. Kauçuk zemin kaplama sistemleri ülkemizde yeni bir şekilde gelişmekte olsa da bazı şirketler lider konumuna gelmeyi başarmıştır.

Biz sektörde lider olmayı hedefleyen ve deneyim sahibi ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte hız kesmiyoruz ve güveninizi kazarak, işimizde emin adımlar atarak ilerlemeye devam ediyoruz. Şirketimiz, AR-GE çalışmalarına önem vererek patent sahibi kauçuk zemin ve şık tasarıma sahip ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin bizlere güvenmesiyle, her gün büyümeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz sağlık, eğitim yapı alanları başta olmak üzeri, diğer yapı alanlarında kullanılmaktadır.Kauçuk döşeme yaptığımız bazı alanlar şunlardır; Havuz kenarları, parke altı, ses ve ısı yalıtımı, teraslar, alışveriş merkezleri, Okullar, Tasarım ve estetik yapı işleri, çocuk oyun alanları, atletizm ve yürüyüş yolları, otopark ve spor sahaları olarak sıralanmaktadır. En önemli hedefimiz siz müşterilerimizin güler yüzleridir.

Deneyim sahibi ekibimizle, dünya standartlarında Kauçuk zemin kaplama, kauçuk zemin döşeme, kauçuk zemin işleriniz, disiplinli bir şekilde yapılarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İçinde bulunduğumuz sektörde dünya lideri olmayı hedefliyoruz ve şirketimizin gelişmesine katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. İyiki varsınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...