minoxidil

Imbd En İyiler

Imbd En İyiler

Online teknolojinin günden güne gelişim göstermesi sinema sanatının her çeşit evresine pek çok katkıda bulunmuştur. Özellikle de sinema kullanıcılarının en iyisini izlemek için araştırmalar yapmış olduğu bir platform olan IMBD; belirli dönemler içerisinde kendisini sürekli olarak güncelleyerek en kaliteli yapımları seyircisi için sunmayı başarmaktadır. Bu noktada ise imdb en yüksek puan alan filmlerlistesi hakkında sizlere […]

08 Nisan 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Online teknolojinin günden güne gelişim göstermesi sinema sanatının her çeşit evresine pek çok katkıda bulunmuştur. Özellikle de sinema kullanıcılarının en iyisini izlemek için araştırmalar yapmış olduğu bir platform olan IMBD; belirli dönemler içerisinde kendisini sürekli olarak güncelleyerek en kaliteli yapımları seyircisi için sunmayı başarmaktadır. Bu noktada ise imdb en yüksek puan alan filmlerlistesi hakkında sizlere bir takım bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle de 2016 yılı filmleri de günden güne kendisini çoğaltmayı başarmaktayken, sizler birbirinden kaliteli yapımlar hakkında yorumlarda bulunmak bizleri bir hayli memnun edecektir. öncelikle 1990 yılında kurulan ve nereden baksak 26 senedir sinema izleyicisinin karşısına çıkmakta olan Imbd platformu, yapılan oylamalar sayesinde her sene ve belirli zaman aralıkları ile en iyileri seçmeye devam ediyor. Özellikle de son zamanlarda güncellenmekte olan son 25 yılın en iyileri listesi de pek çok açıdan sinema izleyicisinin mutlaka izlemesi gereken filmlerden oluşmaktadır. Bu liste içerisinde film izle teknolojisinin de ön plana çıkan bir ilerleyişe sahip olduğunun da altını çizmek isteriz. Bu sebepten dolayı da sinema denilen o mükemmel kültürel atmosferin bütün hatlarını gelin her beraber film isimleri vererek inceleyelim. Keza Imbd en iyi filmler listesi sayesinde hemen hemen her güne bir adet iyi bir film yerleştirme imkanı sizleri bekliyor olacaktır. ki pek çok sinema otoritesi de bu filmlerin en iyisi olduğu konusunda hem fikir.
Imbde en iyileri listesinin birinci sırasında Yıldızlararası filmi gelmektedir. Bu film daha önce Başlangıç ve Batman serileri ile beyazperde de devrim yapmayı başaran Christopher Nolan’ ın yönetmenliğinde hayat bulmuştur. Özellikle de filmin uzay evreleri ve bu evre dahilinde de çevreci yaklaşımı sayesinde mükemmel bir alt yapıya sahip olduğunu son iki sene içerisinde de en iyiler listesinde zirve noktasına ulaştığını söylememiz mümkün olabilir. Ki zaten film içerisindeki oyunculuklarında birbirleri ile kurmuş olduğu uyumların tamamı, bu filmi özel kılabilecek bir yapı oluşturmaktadır. Tüm bunların yanında en Yıldızlararası kadar son 25 sene içerisinde en iyiler listesine girmeyi hak eden Martin Scorsece imzalı Para Avcısı filmini ikinci sırada görmekteyiz. Bu film gerçekten de son zamanların en başarılı kitap uyarlamalarından biri olarak lanse edilmektedir. Öyle ki her sahnesinin Wall Street piyasasında dönen oyunlarını anlattığı mükemmel oyunculuklar ile pekiştiği bu yapım, sizler açısından son zamanların en iyisi olmayı sonuna kadar hak etmektedir. ki seyirci de yapmış olduğu oylamalarla bunun açıkça kanıtlamıştır. Üçüncü sırayı ise sinemanın en muzip ve dahi yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Quentin Tarantino almaktadır. Keza 2013 senesi içerisinde vizyona sunmuş olduğu Django filminin Westernvari ilerletmiş olduğu genel gidişatı, sahici tonlamalar ve mükemmel efektler ile sağlam senaryoda buluşmuştur. Hal böyle olunca da bu üç filmin en mükemmel olması konusunda herhangi bir kuşku duymamızda mümkün değildir.
Tüm bunların yanı sıra Imbd en iyi filmler listesi içerisinde Birdman, Seven ve Yüzüklerin Efendisi gibi serilerinde yer aldığını söylememiz mümkün olabilir. Özellikle de Birdman filmi son zamanlarda oluşturmuş olduğu mükemmel etki sayesinde pek çok sinema çevresi tarafından en iyi olmayı sonuna kadar hak etmektedir. Tüm bunların yanı sıra sizlerin sinema filmleri ile mutlu olabilmeniz için karşınıza birbirinden farklı sebepler sunulacağını da asla unutmamak gerekir. Ki bu etmenler sayesinde 2016 Filmleri içerisinde en başarılı olanlarını evinizdeki sinema salonuna taşımanız çok hoş olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...