minoxidil

Dosya Dolapları İstanbul

Dosya Dolapları İstanbul

Birinci sınıf işçilik ve hammadde ile ürettiÄŸimiz ürün çeÅŸitlerimizden biri de dosya dolaplarıdır. Tüm ürünlerimizde olduÄŸu gibi yüksek hassasiyet ve kalite anlayışımız ile üretmekteyiz. Birinci sınıf çelik hammaddeyi birinci sınıf işçilik ile ürüne dönüştürürken elektro statik boya ile boyamaktayız. Bu üretim anlayışımızın sonucu olan çelik dosya dolapları dayanıklılık kadar estetik olarak da emsalsiz ürünlerdir. Dayanıklı […]

05 Şubat 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Birinci sınıf işçilik ve hammadde ile ürettiğimiz ürün çeşitlerimizden biri de dosya dolaplarıdır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yüksek hassasiyet ve kalite anlayışımız ile üretmekteyiz. Birinci sınıf çelik hammaddeyi birinci sınıf işçilik ile ürüne dönüştürürken elektro statik boya ile boyamaktayız. Bu üretim anlayışımızın sonucu olan çelik dosya dolapları dayanıklılık kadar estetik olarak da emsalsiz ürünlerdir. Dayanıklı ürünler olarak kapaklar destekli üretilmekte, çekmece ve rafların standart üretimleri yanında müşteri talepleri doğrultusunda boyutsal farklılıklar yapılabilmektedir. Dosya dolaplarımız; C serisi dosya dolapları, CH serisi dosya dolapları, camlı dosya dolapları, harita plan dolapları,  kartoteksler ve pafta dolapları olarak gruplandırmaktayız. Tüm dosya dolabı grupları kendi içinde çok sayıda model seçeneği ile farklı ölçekteki ihtiyaçları cevaplamak üzere üretilmektedir.

Dosya dolapları İstanbul ve çevresi başta olmak üzere iç ve dış piyasa için üretilen ürünlerdir. Dünya standardı hedefi ile üretimler yanında tasarımlar da yapmaktayız. Üretimlerimizin tasarımlarını da kendimiz yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çizgileri amaçlıyoruz. Yüksek kalite anlayışımız yanında uygun fiyat politikamız ile de sektörde oldukça ayrıcalıklı bir yer oluşturuyoruz. Yüksek kalite ve düşük fiyat politikamız ile sektördeki yerimizi her geçen gün daha yükseğe taşımaktayız. Zamanında teslimat ve servis hizmetlerimiz ile de birleştirdiğimiz kalite anlayışımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile sürdürmekteyiz. Her geçen gün artan müşteri sayımız ve memnun müşteri dönüşleri ile de bu prensibimizi gerçekleştirdiğimizi görmekteyiz.

Her ölçekteki büro, ofis ve evrak akışı olan her alanın işleyişini profesyonel dosyalama sistemleri belirler. Profesyonel dosya dolaplarımız ile ofis işleyişlerinizi yüksek standart ve hız getiriyoruz. Sadece işletme ve kurumlar değil bireysel ihtiyaçlar için de dosya dolapları üretmekteyiz. Böylelikle her ölçekteki ihtiyaca profesyonel çözümler sunma amacı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dosya dolaplarımız kullanıldıkları alanlarda dağınıklık oluşmasını engelleyerek ofis ve çalışma alanlarınıza düzen getirmektedir. Bunun yanında evrak ve dosyalarınızı dış etkenlerden korumaktadır. Dosya dolabı üretimlerimizde kullanılan fitil ve contalar ile dış ortamla ilişikleri kesilerek içlerindeki evrakları yangın afetlerden de korumaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...