minoxidil

Bakan Avcı, şöyle konuştu

Bakan Avcı, şöyle konuştu

EÄŸitim Öğretimin 1. devresi bitmek üzere. Sınav haftasının geri kalması üzerine öğrenciler ve veliler E okul not sorgulama ve veli bilgilendirme sayfasını oldukça yoÄŸun bir ÅŸekilde giriÅŸ saÄŸlanıyor. Öğrencilerin notlarının yayınlandığı e okul sayfası büyük kolaylıklar saÄŸlıyor. Veliler öğrencilerinin notlarını görmek ve durumunu kontrol etmek için e okul ana sayfasına girerek e okul veli bilgilendirme […]

01 Ocak 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Eğitim Öğretimin 1. devresi bitmek üzere. Sınav haftasının geri kalması üzerine öğrenciler ve veliler E okul not sorgulama ve veli bilgilendirme sayfasını oldukça yoğun bir şekilde giriş sağlanıyor.

Öğrencilerin notlarının yayınlandığı e okul sayfası büyük kolaylıklar sağlıyor. Veliler öğrencilerinin notlarını görmek ve durumunu kontrol etmek için e okul ana sayfasına girerek e okul veli bilgilendirme sayfasını ziyaret ediyorlar.

Teknolojinin ilerlemesiyle gelişen sistemde e okul siteside kendini sürekli olarak güncelliyor. MEB tarafından hazırlanan e okul sistemi herkes tarafından beğeniliyor. E okul sayesinde öğrenciler sınav notlarını rahatlıkla öğrenebiliyor. E okul karne notları için artık geri sayım başladı.
 

Avcı, “Åžehir-Ä°nsan Medeniyet Köprüsü: Örnek KiÅŸilikler Projesi” kapsamındaki “Fethi GemuhluoÄŸlu’nu Anma Programı”na katılmak üzere Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesi’ne geliÅŸinde, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“GüneydoÄŸu Anadolu Bölgesinde terör örgütüne yönelik operasyonlardan 80 bin öğrencinin etkilendiÄŸi” yönündeki açıklamaların anımsatılması ve bu öğrencilere yönelik yoÄŸunlaÅŸtırılmış eÄŸitimle ilgili bilgi istenmesi üzerine Bakan Avcı, şöyle konuÅŸtu:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...