minoxidil

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF öğrencilerinin merakla beklediği AÖF 24-25 Ocak Güz dönemi final sınavı sonuçları için açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre AÖF sınav sonuçları en geç 12 Şubat 2015 tarihine kadar açıklanacak. Anadolu Üniversitesi 17. Akademik Bilişim Konferansı kapsamında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde (İİBF) açılan Açıköğretim Fakültesi standında konuyla alakalı İHA’ya açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı […]

30 Haziran 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AÖF öğrencilerinin merakla beklediği AÖF 24-25 Ocak Güz dönemi final sınavı sonuçları için açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre AÖF sınav sonuçları en geç 12 Şubat 2015 tarihine kadar açıklanacak.

Anadolu Üniversitesi 17. Akademik Bilişim Konferansı kapsamında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde (İİBF) açılan Açıköğretim Fakültesi standında konuyla alakalı İHA’ya açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Açıköğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yücel Güney, yaklaşık 1,5 milyon öğrencinin merak ettiği soruya açıklık getirdi.

24-25 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan AÖF Güz Dönemi Final Sınavı’nın sonuçlarına ilişkin Prof. Dr. Güney, sonuçların 12 Şubat Perşembe gününe kadar açıklanacağını bildirdi. Güney, “Bana gelen bilgiler doğrultusunda sonuçları 12 Şubat Perşembe gününe kadar açıklamayı planlıyoruz” dedi.

AÖF ÖĞRENCİLERİNE E-BÜLTEN HİZMETİ

Prof. Dr. Güney, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik e-bülten uygulaması başlattıklarını da kaydetti. “Bu bültende, açıköğretim sistemindeki yeniliklerden yapılan çalışmalara kadar birçok haber yer alıyor” diyen Güney, şöyle devam etti:

“9 sayfalık bültenimizi öğrencilerimize e-mail yoluyla gönderiyoruz ve ilk bültenimizi gönderdik. Açıköğretim sisteminden haberdar olmak isteyen öğrencilerimiz buradan merak ettikleri haberlere kolaylıkla ulaşabilirler. Öğrencilerimiz lütfen e-mail’lerindeki e-bültenleri okusunlar.”

Güney, e-bülten’in öğrencilere şuan için 1 ayda bir, ilerleyen zamanlarda ise 15 günde bir gönderileceğini de aktararak, öğrencilerden “@anadolu.edu.tr” uzantılı mail adreslerini aktif kullanmalarını istedi.

AÖF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV SORULARI YAYINLANDI

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yayınlanan AÖF Güz dönemi final sınavı soruları ve cevapları resmi internet sitesinde açıklandı.

Açıköğretim Fakültesi tarafından 24-25 Ocak tarihinde gerçekleştirilen AÖF güz dönemi final sınav soruları AÖF’nin resmi sitesi aof.anadolu.edu.tr adresinde duyuruldu.

Öğrenciler http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr/ adresine erişim sağlayarak e-Posta adresi veya TC kimlik numaraları ile giriş yaparak AÖF şifresi ile sorulara ulaşabilecek.

Bahar dönemi akademik takvimde değişiklik yapıldı

7 Haziran 2015 Pazar günü Türkiye genelinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin akademik takviminde değişiklik yapıldı.

Bahar Dönemi akademik takvimde değişen tarihler şunlar;

*Kayıt Yenileme/Ekle-Sil
*Af Kapsamında Kayıt
*Ara Sınav
*Dönem Sonu Sınavı
*2014-2015 Öğretim Yılı Tek Ders Sınavı
*Ara Sınav İçin Sınav Merkezi Değişikliği
*Dönem Sonu Sınavı İçin Sınav Merkezi Değişikliği

Yeni tarihlere http://aof.anadolu.edu.tr internet adresinin Akademik Takvim bölümündeki Türkiye Programları sayfasından ulaşılabilecek.

Açıköğretim e-Öğrenme Portalı için tıklayınız…
 

(İHA)
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül

www.turkceseminerleri.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı acikbulten.com sorumlu tutulamaz...